GIVEAWAY Luxemme Vouchers | Rozdanie Luxemme

https://www.luxemme.com/img/free-christmas-vouchers-banner.jpg
Christmas is literally a couple of days away and today I am back with an exciting post! Fashion is a great thing in life that I love sharing with you all (as well as beauty and lifestyle) therefore I am thankful for this opportunity! I would like to thank you all for the support and positive feedback I've recieved therefore this year I am going to be ending with a giveaway to give back to you all. I would truly like to thank you all and the brand Luxemme for sending me these vouchers to give away to you all. 

To enter this giveaway, follow me on bloglovin (https://www.bloglovin.com/people/secrectbeautyl-4832537) or follow my blog through Google and comment down below what your favourite piece of clothing is + leave your email! I will be closing this giveaway on Saturday 23rd January. Unfortunatly you can no longer sign up to recieve these but you can enter this giveaway to win the vouchers! 

Luxemme is a great quality brand that offers a variety of products. They take inspiration from French- Parisian fashion and Manchester street style. All of their pieces are amazing and could be paired with many items in your wardrobe. 
If you win this giveaway you could get £15 off one of my favourite pieces from the store including, Danton Luxe Sleeveless Blazer Top, Bella High Neck Lace Detail Swing Dress, Adelise Tartan Jersy Mini Skirt, Ophelia Luxe Tie Neck Blouse or you could choose your own! 

 
Świętą już nadchodzą (dosłownie za parę dni!) więc dziś powracam z ekscytującym wpisem. Moda jest cudowna i uwielbiam się nią z wami dzielić przez mojego bloga tak samo z moim stylem życia i urodą. Jestem wdzięczna za każdego jednego z was którzy czytają moje posty, komentują i na innych platformach wspierają. Żeby wam wszystkim podziękować mam małe rozdanie dla was wszystkich, Dziękuje wam wszystkim jako widzą i firmie/stronie Luxemme za umożliwienie tego rozdania dla was. 

Żeby wygrać jeden z voucherów znajdźcie mnie na Bloglovin (https://www.bloglovin.com/people/secrectbeautyl-4832537) lub przez Google i śledźcie mnie, też na dole zostawcie komentarz mówiąc mi jakie jest wasze ulubione ubranie w waszej szafie+ zostawcie swój email w komentarzu. Rozdanie będzie zamknięte w Sobotę 23 Stycznia. Już niestety nie możecie się zapisać i dostać tych voucherów więc jak je chcecie to macie szanse w tym rozdaniu wygrać!

Luxemme jest dobrą firmą/sklepem który oferuje różne produkty które będą pasować do wielu części które już w szafie macie. Oni znajdują inspiracje w Francuskiej modzie i stylach ulicznych w Manchester. Jak wygracie te rozdanie to macie szanse zakupy cudowny ubrań za niszą ceną. Niektóre z moich ulubionych ubrań to Danton Luxe Sleeveless Blazer Top, Bella High Neck Lace Detail Swing Dress, Adelise Tartan Jersy Mini Skirt, Ophelia Luxe Tie Neck Blouse albo byście mogli swoje własne ulubione ubrania wybrać.

Comments

Popular Posts