Summer Looks and Latest Trends | Letnie Stylizacje i Nowsze Trendy (featuring Dezzal)


For those of you that have obviously gathered, I've been on holiday recently and I managed to take these lovely photos to share my outfit with you. 


Dla tych co oczywiście się domyśleli nie dawno byłam na wakacjach i udało mi się namówić innych żeby mi te zdjecia zrobili więc teraz mogę się stylizacją podzielić. 


The shorts I'm wearing are from Primark, they have a lovely print and for once they're not black and white, which you would obviously expect. Bag was a vintage find that I can't seem to find anywhere else or online. It has a lovely navy colour and compliments a lot of looks, as it did with all of my holiday outfits. Sunglasses are from Peacocks and I love the way they look. Unfortunately yet again I was not able to find them online but you could possibly look in your nearest store. 


Spodenki które mam na sobie są z Primarka, mają ładny wzór i przynajmniej nie są w biało czarnym kolorze, tak jak by wszyscy oczekiwali. Torebka jest w pięknym granatowym kolorze ale jej nie jestem w stanie znaleźć nigdzie, nawet w sklepach internetowych. Do wielu stylizacji pasuje ta torebka, przez całe wakacje ją nosiłam. Okulary przeciwsłoneczne są z sklepu o nazwie Peacocks i pięknie wyglądają. Na stronie internetowej niestety nie znalazłam ale jeżeli zobaczycie w bliskim sklepie może znajdziecie. 


The top I am wearing is from Dezzal. Dezzal offers a wide variety of fashionable clothing that can take you from season to season and ensure you have amazing options to choose from. The website is easy to use and easy to search therefore your shopping experience will be a pleasure. We all know that shopping online is amazing, so much more comfortable and no one is going to judge if you are sat there at 1am in your comfy clothes ordering yourself new additions to your wardrobe. The price of each clothing item is well worth it and definitely shows through in the quality you receive. 


Bluzkę którą mam na sobie jest z sklepu o nazwie Dezzal. Sklep Dezzal oferuje dużo ubrań które są modne i na nie jeden sezon wam będą pasować. Sklep internetowy jest ciekawy i łatwy do użycia więc zakupy są proste i będą udane. Wszyscy przecież wiemy że zakupy online są niesamowite, nikt was nie będzie osądzał jeżeli o pierwszej w nocy, w wygodnych ubraniach będziecie siedząc zamawiać nowe dodatki do waszych szaf. Cena każdego ubrania jest dobra dla tego że to widać w dalszym czasie, jakość ubrań jest bardzo dobra. 


This Top is amazing. I love the quality, the cut out details are stunning and look perfect with so many other pieces. As you can see the off the shoulder trend appears in this item which is a great feature to have. A nice way to follow trends but with differences comapred to other items, for example smaller details, colours or prints. If you like my style you will definitely like what the site has to offer. I honestly wasn't used to the way the sizes were shown however as long as you follow the size charts/guides you will be able to select the correct sizes to fit you perfectly.


Ta bluzka jest niesamowita. Uwielbiam jej jakość i wycięte małe detale są cudowne. Pięknie taka bluzka wygląda z wieloma innymi ubraniami. Oczywisty jest znany trend w tym ubraniu czyli styl bluzki 'bardot'. Ta strona właśnie oferuje te znane trendy w różne sposoby na przykład w różnych kolorach czy z różnymi dodatkami. Jeżeli się wam mój styl podoba to sklep się na pewno spodoba wam. Szczerze nie byłam przyzwyczajona do sposobu w który rozmiary były pokazane ale jeżeli się przeczyta jaki rozmiar ma jakie wymiary (znajdziecie na stronie) to będziecie w stanie wybrać porządne rozmiary które będą pasować perfekcyjnie.


People that work within this barnd are super helpful and the customer service is amazing. One of the better I have come across recently. As for the delivery, shipping time and so on I'd say that it all depends on where you live and what shipping you choose. Standard shipping on orders over $59 are free, to get all of the other shipping prices click here. My delivery took around 2 weeks to get to me after the time it was ordered and unfortunately I had to pay £16 for some delivery/tax charges. But in the end it was worth it. 

Ludzie którzy pracują w tej firmie są pomocni i łatwo się skontaktować z nimi można jeżeli są jakieś problemy czy pytania. Jak chodzi o dostawę zamówienia to wszystko zależy od tego gdzie mieszkacie i jaki typ dostawy wybierzecie. Standardowa dostawa powyżej $59 jest za darmo, jeżeli chcecie zobaczyć resztę to tutaj kliknijcie. Moja dostawa zajęła o koło 2 tygodnie i jak już do mnie dotarła to musiałam zapłacić extra £16 za koszty które nie były pokryte przez firmę. Ogólnie to było warto. 


*Top was gifted for the purpose of a review. 
*Bluzkę mi przesłano żebym napisała recenzje.

Comments

 1. Love this top on you!! The color is perfect!!


  xx

  Lauren Letizio
  Blame it on Barneys
  http://blameitonbarneys.com/


  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much! Glad you think the colour of the top is perfect :)

   https://nikoleannj.blogspot.co.uk/

   Delete
 2. Ciekawy blog! :)

  http://mateslifex.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. świetny zestaw, bardzo ladnie wyglądasz !
  bluzka jest fantastyczna, uwielbiam te wszystkie hiszpanskie piękności, mega zmyslowo się prezentują :)
  a pięknych wlosow zazdroszczę!

  82,99$
  mogę rownież prosić o klik bluzki u mnie ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję, cieszę się że tobie się zestaw podoba :) Też bardzo dziękuje za komplement o włosach <3

   Delete
 4. Absolutely stunning darling!! That OTS top is made for you! You look gorgeous! Xx

  http://theemasphere.com

  ReplyDelete
 5. such a cute top!
  www.britishmermaid.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you Cara, I agree. It does look cute!

   Delete
 6. Śliczne włosy :)

  Obserwujemy ? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts